Aktuality

Nové Jarné portfólio osív pre rok 2024 je online!

Vážení pestovatelia, obchodní partneri, priatelia,

v roku 2019 sme vysiali a následne vyhodnotili naše prvé pokusy kukuríc. So skvelými výsledkami sme bez váhania vstúpili do našej prvej jarnej sezóny. Viacerým z Vás tieto výsledky stačili na to, aby ste si v tom čase tieto novinky na trhu vyskúšali vo vašich pestovateľských podmienkach a za to Vám s odstupom času stále patrí úprimné ďakujeme. Áno, sme tu už 5 rokov. Za toto obdobie sa chceme poďakovať celej našej poľnohospodárskej rodine, ktorá sa neustále rozrastá o nového zákazníka, obchodného partnera, priateľa a v neposlednom rade celej skupine MVSERVISGROUP.

Do novej sezóny 2024, vám prinášame vyváženú ponuku kukuríc s najžiadanejšími zrnovými hybridmi OS 378 (350) a OS 3114 (330) a vysoko výnosnými silážnymi hybridmi LEAFY MAX. Hybridy slnečníc všetkých typov (express, CL, CLP a konvenčné) a tiež výborne vetviace sóje Korana a Toma. Za nový prínos do nášho portfólia môžeme považovať predovšetkým zaujímavú ponuku zrnových a silážnych cirokov. Viacročné a jednoročné krmoviny ako lucerna Central, ďatelina Secretariat, facélia, vika a horčica.

Ponuka je opäť široká dostatočne na to, aby vyhovela väčšine vašich osevných plánov na celom Slovensku. Vidíme sa na stretnutiach na poliach, na kontrolách obilnín Lucagra, ale aj novinky repky BESSITO.

Prajeme vám veľa spokojnosti s našimi osivami, s naším servisom a spolu s celým tímom Lucagra sa tešíme na osobné stretnutia.

Matej Bakita

LUCAGRA, s.r.o.

Katalóg si môžete prelistovať tu.