ANZAC SG

FAO 330
  • Najskorší Leafy hybrid
  • Registrovaný na Slovensku 2019

Anzac SG je náš najnovší a najskorší člen skupiny silážnych LEAFY hybridov. Tento hybrid bol na Slovensku testovaný prvým rokom v sezóne 2022, ktorá nebola na testovanie noviniek najideálnejšia pre zistenie maximálneho potenciálu. Avšak nakoľko ide o rovnakú genetiku Leafy génu ako u našich ostatných Leafy hybridov, tak veríme vo vašu spokojnosť s výnosmi siláže. Dodatočné listy nad klasom s kombináciou múčnych zŕn v klase vytvoria ideálnu kombináciu výživy pre váš dobytok alebo bioplynové stanice. Anzac SG je vyslovene silážny hybrid a preto ho neodporúčame pestovať na zrno.

TOUR DE OBILNINY

Lucagra v spolupráci s MV-servis, Bacaro a spoločnosťou Biolife (lokalita: Dvory nad Žitavou, Trnava, Chynorany) a spoločnosťou Pöttinger (lokalita: Nižná Pokoradz, Kuzmice), Vás pozýva na poľné dni obilnín po Slovensku.

Veríme, že si dokážete nájsť čas a niektorý z 5 termínov Vám bude vyhovovať. Poľné dni organizujeme najmä pre Vás pestovateľov. Poľné dni sú skvelá príležitosť pre získanie informácii o aktuálnej ponuke osív a ich špecifikácií. Je to príležitosť pre vymieňanie si poznatkov z pestovania a informácií z nášho sektora. Pripravili sme pre vás zaujímavý a dynamický program.

Viac sa dočítate tu : https://www.lucagra.eu/aktuality/tour-de-obilniny/

Začnite písať, aby sa Vám začali zobrazovať výsledky vyhľadávania.
Úvod