AS 144S

FAO 400
  • Registračné skúšky (Vydal ÚKSÚP v roku 2017)
  • Vynikajúci pre výorbu mlieka (Kvôli vyššiemu obsahu stráviteľného škrobu)
  • Vynikajúci pre BPS (Kvôli vysoko výnosným úrodám a fermentačným výsledkom)

Hybrid je určený pre výrobu kvalitnej kukuričnej siláže z celej rastliny. AS 144 S je najskorší hybrid so skupiny LEAFYMax. Jeho výška a potenciál rastu 12 a viac listov nad šúľkom má za výsledok percentuálne navýšenie úrod na vašich parcelách. Šúľok je postavený nízko až stredne, je veľmi veľký s mäkkým zrnom a je charakteristický pomalým uvoľňovaním vlahy. V dobrých podmienkach môže mať 2 plnohodnotné šúľky. Spojenie nadpriemernej listnatosti a veľkých šúľkov má za následok výrobu stráviteľnejšej a energeticky cennejšej siláže. Je to hybrid s maximálnym využitím, vďaka vynikajúcej stráviteľnosti celej rastliny a vysokým obsahom škrobu. Vysoká výnosnosť a výborné fermentačné výsledky potvrdzujú jeho vysoký rozsah využiteľnosti. AS 144 S nakŕmi dobytok aj bioplynovú stanicu.

TOUR DE OBILNINY

Lucagra v spolupráci s MV-servis, Bacaro a spoločnosťou Biolife (lokalita: Dvory nad Žitavou, Trnava, Chynorany) a spoločnosťou Pöttinger (lokalita: Nižná Pokoradz, Kuzmice), Vás pozýva na poľné dni obilnín po Slovensku.

Veríme, že si dokážete nájsť čas a niektorý z 5 termínov Vám bude vyhovovať. Poľné dni organizujeme najmä pre Vás pestovateľov. Poľné dni sú skvelá príležitosť pre získanie informácii o aktuálnej ponuke osív a ich špecifikácií. Je to príležitosť pre vymieňanie si poznatkov z pestovania a informácií z nášho sektora. Pripravili sme pre vás zaujímavý a dynamický program.

Viac sa dočítate tu : https://www.lucagra.eu/aktuality/tour-de-obilniny/

Začnite písať, aby sa Vám začali zobrazovať výsledky vyhľadávania.
Úvod