NS 540

FAO 560
  • Veľmi neskorý hybrid
  • Veľká rastlina s veľkým šúľkom
  • Produkcia mlieka 29 247 kg/ha (monitoring silážnych kukuríc 2020 FEED LAB, s.r.o.)

NS 540 je hybrid, ktorý na poliach na Slovensku zaujal predovšetkým svojou veľkosťou a robustnou stavbou. Rastlina ako taká je veľmi vysoká s pevnou stonkou a veľkými listami. K tomu sa pridali veľké šúľky so 16 radmi zŕn. Pomer veľkosti rastliny a šúľka je ideálny na pestovanie na siláž a vhodný na kŕmenie hospodárskych zvierat alebo pre bioplynové stanice. NS 540 je odroda, ktorá je dobre tolerantná voči nedostatku vody a sucha. Vhodný je na pestovanie na zrno.

 

TOUR DE OBILNINY

Lucagra v spolupráci s MV-servis, Bacaro a spoločnosťou Biolife (lokalita: Dvory nad Žitavou, Trnava, Chynorany) a spoločnosťou Pöttinger (lokalita: Nižná Pokoradz, Kuzmice), Vás pozýva na poľné dni obilnín po Slovensku.

Veríme, že si dokážete nájsť čas a niektorý z 5 termínov Vám bude vyhovovať. Poľné dni organizujeme najmä pre Vás pestovateľov. Poľné dni sú skvelá príležitosť pre získanie informácii o aktuálnej ponuke osív a ich špecifikácií. Je to príležitosť pre vymieňanie si poznatkov z pestovania a informácií z nášho sektora. Pripravili sme pre vás zaujímavý a dynamický program.

Viac sa dočítate tu : https://www.lucagra.eu/aktuality/tour-de-obilniny/

Začnite písať, aby sa Vám začali zobrazovať výsledky vyhľadávania.
Úvod