AS 180 Siláž

FAO 600
  • Zvyšuje profitabilitu (Vysokými tonážami pri zbere)
  • Vysoko stráviteľné vlákna (doplnené potrebným množstvom škrobu)
  • Najneskorší hybrid od LEAFYMax (S potenciálom nárastu 3 šúľkov)

Tento hybrid na poli nemusíte hľadať, pretože jeho osobným cieľom je dotknúť sa neba. Z diaľky si ho môžete mýliť s cirokom. Potenciál tohto hybridu je neuveriteľný až kým si ho nevyskúšate. Za posledné dva roky sa vždy prispôsobil podmienkam, ktorým bol vystavený. Jeho často využitý potenciál je 12 listov nad šúľkom a výška takmer 4 metre. Výborná správa je, že pri svojej výške si drží všetky parametre stráviteľnosti a to vďaka 2 veľkým šúľkom so 14 až 16 radmi zŕn. Listene sú stlačené a dobre priľnuté k šúľku vďaka čomu veľmi pomaly uvoľňuje vlhkosť zo zrna. Hybrid je určený pre výrobu kvalitnej kukuričnej siláže z celej rastliny. Je to veľmi vysoká rastlina sýtozelenej farby, charakteristická hrubou a pevnou stonkou odolnou voči poliehaniu. Ako každý so skupiny LEAFYMax nakŕmi dobytok aj BPS. Starajte sa o tento hybrid ako o ten najdôležitejší a on sa vám odvďačí nadpriemernými úrodami.

TOUR DE OBILNINY

Lucagra v spolupráci s MV-servis, Bacaro a spoločnosťou Biolife (lokalita: Dvory nad Žitavou, Trnava, Chynorany) a spoločnosťou Pöttinger (lokalita: Nižná Pokoradz, Kuzmice), Vás pozýva na poľné dni obilnín po Slovensku.

Veríme, že si dokážete nájsť čas a niektorý z 5 termínov Vám bude vyhovovať. Poľné dni organizujeme najmä pre Vás pestovateľov. Poľné dni sú skvelá príležitosť pre získanie informácii o aktuálnej ponuke osív a ich špecifikácií. Je to príležitosť pre vymieňanie si poznatkov z pestovania a informácií z nášho sektora. Pripravili sme pre vás zaujímavý a dynamický program.

Viac sa dočítate tu : https://www.lucagra.eu/aktuality/tour-de-obilniny/

Začnite písať, aby sa Vám začali zobrazovať výsledky vyhľadávania.
Úvod