KENORA SG

FAO 400
  • Registrovaný na Slovensku 2019

Kenora SG je veľmi podobný hybrid ako AS 144S. V sezóne 2022 dosahoval výsledky 30 t/ha a uspokojil mnohých pestovateľov, ktorý sa obávali výnosov a kvality siláže. Jeho potenciál je omnoho vyšší a určite bude potvrdený v priaznivejších rokoch. Klas má 14-16 radov a v jednom rade je od 36 do 42 zŕn. 30% z nich je múčnych, vďaka čomu sa veľmi rýchlo a ľahko rozkladajú. Ide vyslovene o silážny hybrid, takže ho neodporúčame pestovať na zrno.

TOUR DE OBILNINY

Lucagra v spolupráci s MV-servis, Bacaro a spoločnosťou Biolife (lokalita: Dvory nad Žitavou, Trnava, Chynorany) a spoločnosťou Pöttinger (lokalita: Nižná Pokoradz, Kuzmice), Vás pozýva na poľné dni obilnín po Slovensku.

Veríme, že si dokážete nájsť čas a niektorý z 5 termínov Vám bude vyhovovať. Poľné dni organizujeme najmä pre Vás pestovateľov. Poľné dni sú skvelá príležitosť pre získanie informácii o aktuálnej ponuke osív a ich špecifikácií. Je to príležitosť pre vymieňanie si poznatkov z pestovania a informácií z nášho sektora. Pripravili sme pre vás zaujímavý a dynamický program.

Viac sa dočítate tu : https://www.lucagra.eu/aktuality/tour-de-obilniny/

Začnite písať, aby sa Vám začali zobrazovať výsledky vyhľadávania.
Úvod