DRAVA 404

FAO 420.
Univerzálne použitie vo všetkých výrobných oblastiach.
  • Typ zrna: konský zub
  • Na suché zrno aj siláž
  • Výborný na kŕmenie
  • Počet riadkov zŕn v šúľku 16 – 18
  • Hustota výsevu medzi rastlinami 19 - 20 cm
  • Odporúčaný výsevok 71 – 75 x 1000 klíčivých zŕn/ha

Trojúčelový hybrid: na suché zrno vďaka rýchlemu uvoľňovaniu vlhkosti pri dozrievaní, na CCM vďaka veľkému a kvalitnému zrnu a na siláž vďaka veľkej rastlinnej hmote a výbornému pomeru medzi rastlinnou hmotou a zrnom.

Vysoká, statná, intenzívne zelená listnatá stonka je veľmi tolerantná voči poliehaniu. Má veľký, hore uzavretý valcový šúľok. Má vysokú klíčivosť a energiu klíčenia. Rovnako je veľmi dobre tolerantná voči najbežnejším chorobám.

Vďaka svojmu univerzálnemu účelu je tento hybrid využiteľný vo všetkých častiach Slovenska samozrejme s prihliadnutím na potrebnú dĺžku vegetácie.

*výsledky úrod v t/ha.

TOUR DE OBILNINY

Lucagra v spolupráci s MV-servis, Bacaro a spoločnosťou Biolife (lokalita: Dvory nad Žitavou, Trnava, Chynorany) a spoločnosťou Pöttinger (lokalita: Nižná Pokoradz, Kuzmice), Vás pozýva na poľné dni obilnín po Slovensku.

Veríme, že si dokážete nájsť čas a niektorý z 5 termínov Vám bude vyhovovať. Poľné dni organizujeme najmä pre Vás pestovateľov. Poľné dni sú skvelá príležitosť pre získanie informácii o aktuálnej ponuke osív a ich špecifikácií. Je to príležitosť pre vymieňanie si poznatkov z pestovania a informácií z nášho sektora. Pripravili sme pre vás zaujímavý a dynamický program.

Viac sa dočítate tu : https://www.lucagra.eu/aktuality/tour-de-obilniny/

Začnite písať, aby sa Vám začali zobrazovať výsledky vyhľadávania.
Úvod