NS RONIN

  • Konvenčný hybrid
  • Stredne skorý

NS Ronin je jeden z naších najvýnosnejších hybridov. Je to stredne skorý hybrid novej generácie. Geneticky odolný voči peronospóre a záraze rasy (A,B,C, D a E). Odolný je taktiež k hrdzi. Vyznačuje sa veľkými úbormi, ktoré sú polo previsnuté a umiestnené na pevnej a rovnej stonke. Genetický potenciál výnosu je viac ako 5 t/ha s obsahom oleja 47 – 49 %. Je mimoriadne odolný voči suchu a vyznačuje sa vysokým stupňom hnojenia. Odporúčaná hustota rastlín v čase zberu je 60 000 rastlín na hektár.

TOUR DE OBILNINY

Lucagra v spolupráci s MV-servis, Bacaro a spoločnosťou Biolife (lokalita: Dvory nad Žitavou, Trnava, Chynorany) a spoločnosťou Pöttinger (lokalita: Nižná Pokoradz, Kuzmice), Vás pozýva na poľné dni obilnín po Slovensku.

Veríme, že si dokážete nájsť čas a niektorý z 5 termínov Vám bude vyhovovať. Poľné dni organizujeme najmä pre Vás pestovateľov. Poľné dni sú skvelá príležitosť pre získanie informácii o aktuálnej ponuke osív a ich špecifikácií. Je to príležitosť pre vymieňanie si poznatkov z pestovania a informácií z nášho sektora. Pripravili sme pre vás zaujímavý a dynamický program.

Viac sa dočítate tu : https://www.lucagra.eu/aktuality/tour-de-obilniny/

Začnite písať, aby sa Vám začali zobrazovať výsledky vyhľadávania.
Úvod